kryzys twórczy

Heej,
nie było mnie tak dawno, że nawet nie wiem jak zabrać się do pisania. Ostatnio bardzo zaniedbałam bloga. Każdą wolną chwilę spędzam ze znajomymi lub rodziną, miałam też problemy ze zdrowiem i nie ominął mnie pobyt w szpitalu, jakoś zawsze brakowało czasu na napisanie czegokolwiek. Coraz mocnej zastanawiam się nad zamknięciem bloga.Jasne, że to moje malutkie miejsce w sieci przynosi mi mnóstwo szczęścia, ale ostatnio mam pewną barierę do pisania, którą jest mi tak ciężko przezwyciężyć. Brakuje mi motywacji, tym bardziej kiedy patrzę jak spadają statystyki i liczba obserwatorów i w sumie to sie nie dziwię, bo do miesięcy na tym blogu jest pustka. Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy, jak to możliwe, że to, co sprawiało mi tyle radości, stanowiło w życiu cel, stało się pewnego rodzaju problemem.
Za każdym razem, kiedy zaplanuję sobie, że chcę coś dodać, znajdę najgłupszą, najmniejszą wymówkę, aby tego nie robić. Zupełnie jakby pisanie było dla mnie karą, co jest niedorzeczne, bo oczywiście uwielbiam to robić.
Mimo że obecnie w życiu czuję się naprawdę szczęśliwa, może nawet szczęśliwsza niż kiedykolwiek, mam w sobie jeszcze więcej pozytywnej energii niż zwykłe i jasne, że chciałabym Wam ją przekazać, ale jak wspominałam wyżej, jest we mnie jakaś bariera, która nie pozwala mi pisać, przez którą, kiedy siadam do laptopa czuję totalną pustkę w głowie.
Potrzebuję porządniej motywacji. Dajcie mi trochę czasu, być może ten kryzys niedługo minie i wrócę do Was z nową energią.
Buziaki kochani, trzymajcie się cieplutko! Pamiętajcie, aby każdego dnia się uśmiechać i czerpać z życia to, co najlepsze ♥
Love xx Ulka

8 komentarzy:

 1. Również miałam coś takiego, ale przeszło z czasu. Czas to złoty środek jeśli chodzi o bloga. Naprawdę :)
  Powodzenia :D

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. mam nadzieję, że wrócisz do pisania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tez nie mam czasu ale wyovraź sobie ze jak tylko poszłam na urlop to odrazu na bloga siadłam heheh :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/04/zapowiedz-stylizacji-babyblue.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy ma w życiu gorszy okres, gdy brakuje motywacji i chęci do czegokolwiek. Mam nadzieję, że u Ciebie to szybko minie. Nie zamykaj bloga, daj sobie jeszcze trochę czasu.
  Życzę dużo weny ;)
  My blog

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech ten okres mija jak najszybciej <3 Dużo motywacji i świezych pomysłów oraz jeszcze więcej szczęścia w życiu ci życzę ;*

  Mój blog - VESTYLISH

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie zamykaj bloga! Nie można się tak łatwo poddawać. Nic na siłę, odpocznij z relaksuj się i wrócisz z jeszcze większą mocą!

  http://sar-shy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie życie twórcze jest. Ciężko jest się przełamać do pisania i niestety też czasem traktuje to jako ''kare'' gdy po prostu mi się nie chcę. Nie trać nadziei. To że właśnie napisałaś TEN post jest krokiem w przód :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepięknie Tobie w czerwonej mgiełce ważne, że nie zamknęłaś bloga i to mnie cieszy <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!
Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujesz bloga i zostaniesz na dłużej! ♥

Copyright © 2014 Ulciiakk , Blogger