5 rad, które dałabym młodszej sobie

Hejka!
Ten post będzie dosyć osobisty, ponieważ jak widzicie po tytule będą to rady, które dalabym młodszej sobie. Powiedzmy, że mam możliwość cofnięcia się w czasie i zmienienia kilku złych decyzji, naprawienia kilku błędów... Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do czytania ;) Może to właśnie Wy skorzystacie z tych rad


1. Pierwsza rada dotyczy rzeczy, której żałuję najbardziej. Błędu, który popełniam wciąż na nowo i mimo, że staram się to zmienić, nie wychodzi mi najlepiej. Chodzi tutaj o patrzenie na innych ludzi z góry. Gdybym mogła krzyknęłabym sobie z przeszłości prosto w twarz : Ludzie to nie zabawki, szanuj ich! Nie baw się uczuciami innych! Mimo, że teraz dana osoba jest ci obojętna, za jakiś czas możesz odczuć jak bardzo byłaś szczęśliwa, gdy utrzymywałaś z nią kontakt. Jak bardzo będzie ci jej brakować. Traktuj innych tak, jak ty chcesz być traktowana. Doceniaj ludzi, którzy ,,skaczą'' koło ciebie, zależy im na znajomości z tobą.

2. Uważaj na to, co piszesz/udostępniasz w internecie. Szczególnie kiedy znajomi mają dostęp do tych informacji, bo w tych czasach każde słowo można odebrać w inny sposób. 

3. Myśl co mówisz. Uważaj co i przy kim mówisz. Z niewinnego słowa jakaś tępa zazdrośnica może narobić tysiąc plotek, w które uwierzy wiele osób.

4. Zawsze bądź sobą, nikogo nie udawaj, chociażby przez chwilę. Ludzie mogą zapamiętać tę wymyśloną, gorszą wersję ciebie, nie tę prawdziwą. 

5.  Pokazuj, że jesteś smutna tylko tym najbliższym, tym, którym ufasz. Nie ,,upubliczniaj'' chwili swoich słabości. 


Na dzisiaj to koniec. Mam nadzieję, że Wam się podobało, że korzystając z tych rad nie popełnicie moich błędów.
Love xx Ulka

3 komentarze:

 1. Super! :)
  Pozdrawiam i zapraszam:
  www.vvbre.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Rady na pewno się przydadzą!:)

  http://kreatywnatalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz!
Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujesz bloga i zostaniesz na dłużej! ♥

Copyright © 2014 Ulciiakk , Blogger